Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
produkcja / tshirty fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

T-shirt to nieodzowna część ubioru, którą każdy ceni za praktyczność, wygodę i możliwość noszenia w każdej stylizacji, o każdej porze roku. Jest świetnym nośnikiem nadruków i ciekawych rozwiązań graficznych. Ten walor T-shirtów jest nie mniej ważny jak dobry krój czy doskonała jakość dzianiny, z której są wykonane.
Dlatego z ogromną starannością dbamy o oba aspekty tej części garderoby, a nasze produkcje za każdym projektem zdobywają uznanie klientów.

Zajmujemy się produkcją t-shirtów w różnych stylach i z różnych jakości dzianin bawełnianych, poliestrowych i poliamidowych.

Istniej mnóstwo krojów t-shirtów.
T-shirty w typie slim fit ze spersonalizowanym nadrukiem idealnie sprawdzą się np. stylizacjach typu smart casual. T-shirty o prostym szerszym kroju z fantazyjną grafiką znajdą zastosowanie w stylu streetwear. Dopasowane do sylwetki T-shirty wykonane z dzianin elastycznych z wykończeniem hydrofobowym doskonale można używać przy uprawianiu sportu.
Do produkcji t-shirtów najczęściej są używane dzianiny:
- single jersey – splot wyróżnia się rozciągliwością i miękkością. Podłoże idealne do nadruku np. sitodruku. Występuje w składach surowcowych 100% bawełna, mieszankach bawełny z poliestrem oraz w wersji elastycznej - 95% bawelna/5% elastan, w gramaturze od 135 do 350 g/m².
- RIB – maksymalnie elastyczny splot dzianiny, wykonany z mieszanki bawełny lub poliestru z elastanem. Dzianina RIB jest wykorzystywana przy produkcji tank topów oraz t-shirtów sleeveless.

- interlock – z tej dzianiny wykonujemy niezwykle wygodne ubrania w stylu casual lub sportowym.
Ma splot dwustronny, co oznacza że zarówno jego prawa, jak i lewa strona wyglądają identycznie i są jednakowo gładkie i przyjemne w dotyku.

- dzianina dresowa „french terry” – do wykonania t-shirtów w stylu streetwear i hip-hop wear.

Jeżeli szukacie Państwo indywidualnego rozwiązania, nasi specjaliści opracują unikatowe grafiki, hafty, spersonalizowane nadruki do wykonania metodą sitodruku, sublimacją, drukiem cyfrowym lub termotranferem.Przykładowe projekty:

  • Karta Kolorów
  • Karta Kolorów
  • Karta Kolorów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA