Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
projektowanie fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

Projektujemy styl życia – budujemy mocne marki odzieżowe.
 

Ciągle się doskonalimy regularnie wyjeżdżając na targi tkaninowe Premiere Vision i Texword w Paryżu, targi mody Ciff i Gallery w Kopenhadze, Bread&Butter i Pitty Uomo, Canton Fair w Chinach oraz biorąc udział w licznych branżowych konferencjach i szkoleniach.

Korzystamy z profesjonalnego wsparcia w postaci platformy WGSN, która jest światowym wiodącym narzędziem do prognozowania trendów konsumenckich na parę lat do przodu. Pomaga nam to być na bieżąco ze zmianami oraz innowacjami w branży odzieżowej. Dzięki temu zapewniamy jakościowe doradztwo w zakresie mody oraz w tworzeniu Marek naszych klientów, poparte profesjonalną analizą trendów na rynku. Wiemy, jakie będą kolory i kroje, oraz co będzie się sprzedawało w kolejnych sezonach.

Etapy współpracy:

 • Oferujemy kompleksową usługę w postaci projektowania oraz produkcji odzieży od A do Z. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdy etap produkcji. Nie boimy się żadnych wyzwań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Projektujemy zarówno pełne, skoordynowane kolekcje odzieży, jak i pojedyncze modele.
   
 • Zaprojektujemy modele ubrań na podstawie przekazanych informacji, zdjęć bądź szkicu.  Jeżeli szukasz indywidualnego rozwiązania, nasi specjaliści opracują  unikatowe grafiki, hafty, spersonalizowane nadruki.
   
 • Wyszukamy i dobierzemy najlepiej pasujące tkaniny, dzianiny oraz akcesoria odzieżowe aby wyrób końcowy był wykonany zgodnie z Państwa założeniami.
   Znamy się na tkaninach i dzianinach: splotach i strukturze, właściwościach użytkowych, zastosowaniu i procesie obróbki. Bezpośrednio współpracujemy z najlepszymi fabrykami tkanin, dzianin i dodatków krawieckich. Posiadamy również własną bazę najnowszych wzorów tkanin oraz dzianin.

   
 • Zajmiemy się również Brandingiem - identyfikacją wizualną marki. Pomożemy dobrać lub zaprojektować oraz wyprodukować  akcesoria odzieżowe, takie jak wszywki żakardowe, etykiety papierowe, metki, guziki, nity, napy, zamki błyskawiczne, naszywki … a także ulotki, foldery, opakowania, katalogi.
   
 • Przed przystąpieniem do produkcji odszyjemy prototyp, który po umówieniu wszystkich szczegółów oraz naniesieniu ewentualnych poprawek oraz uzyskaniu akceptacji z Państwa strony stanie się wzorem produkcyjnym.
   
 • Nadzorujemy cały proces wdrażania wzorów do produkcji oraz samej produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  współpracy z warsztatami odzieżowymi w Polsce gwarantujemy Państwu najwyższą jakość  – każdy produkt podlega starannej kontroli jakości.
   
 • Po przystąpieniu do końcowego etapu, czyli prasowania, metkowania oraz pakowania dostarczymy gotowe produkty we wskazane miejsce. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie jakościowym w jak najkrótszym terminie.

Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie:

 • Przygotowania dokumentacji techniczno – technologicznej dla potrzeb przetargów
 • Fashion Trend Research - przygotowania aktualnych trendów na przyszły sezon wraz z kolorystyką, tkaninami na bazie światowych tendencji w modzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA