Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
produkcja / koszulki polo fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

Koszulka polo to sportowa elegancja, która jeszcze nigdy nie wyszła z mody. Koszulki polo cenimy za wygodę a jednocześnie niewymuszony elegancki look. Są częścią garderoby którą wystylizujemy do każdej sytuacji. W zależności od doboru dzianiny, nadrukowanego wzoru czy haftu, dodatków takich jak kieszenie czy wykończenie rękawów, koszulka polo może przybrać charakter od sportowego po elegancki a nawet awangardowy.
Trendy w krojach, sposobie wykończenia, innowacyjności dzianin – to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, z którą jesteśmy na bieżąco i stosujemy w projektach realizowanych dla naszych Klientów ciesząc się zadowoleniem użytkowników.
Koszulki polo lubiane są przez golfistów, tenisistów czy jeźdźców konnych, ale także wśród odzieży korporacyjnej. Koszulki polo świetnie się sprawdzą w pracy handlowców, przedstawicieli firm lub po prostu na spotkaniu nieformalnym pracowników.
Dzianiny, które m.in. oferujemy to:
- „pique” bawełniana (również zwana „lacostą”) – strukturalny materiał 100% bawełna o charakterystycznej fakturze tzw. „plastra miodu”, trwalszy od klasycznej dzianiny „single jersey”, oraz mniej podatny na rozciąganie. Dzianina „pique” jest uznawana za dzianinę bardziej ekskluzywną od innych splotów, ze względu na swoją dużą wytrzymałość. Dostępna w gramaturze od 170 do 220 g/m²,
- dzianiny o różnych splotach wykonane z polybawełny (mieszkanka bawełny z poliestrem). Produkty z polibawełny są wytrzymałe i odporne na ścieranie oraz zagniecenia. Łatwo się prasują. Dlatego też często ten materiał wykorzystuje się do produkcji odzieży roboczej i firmowej, na której wykonywany jest haft komputerowy lub nadruk termotransferowy,
- dzianiny o różnych splotach wykonane z bawełny z domieszką lnu.

 Przykładowe projekty:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA