Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
produkcja / odzież robocza fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

Można pomyśleć, że odzież robocza poza funkcyjnością i bezpieczeństwem, nie musi spełniać dodatkowych warunków. My myślimy nieco inaczej. Poza nadrzędnym celem, jakim jest zapewnienie  bezpieczeństwa  oraz swobody ruchu w codziennym użytkowaniu,pamiętamy również o estetyce i wzornictwie odzieży roboczej. Wszystko, dzięki odpowiednim tkaninom, dostosowanym do rodzaju i specyfiki pracy, a także ergonomicznym rozwiązaniom projektowym, które warunkują wygodę w użytkowaniu.
 

          Oferujemy odzież zapewniającą bezpieczeństwo i ochronę zgodnie z Dyrektywą 89/689/EWG:

1. Odzież chroniąca przed minimalnym zagrożeniem (najczęściej wykorzystywany typ odzieży ochronnej)

Oferujemy projekty i realizacje odzieży roboczej w zgodzie z obowiązującymi, europejskimi normami. Dostosujemy odpowiednie tkaniny o wytrzymałej strukturze, odpornej na różne czynniki, adekwatnie do specyfiki zamówienia.

2. Odzież chroniąca przed zagrożeniem średniego ryzyka (odporna na konkretny czynnik zewnętrzny)

Główną właściwością odzieży z tej kategorii jest odporność na przecięcia (stosowana dla leśników, mechaników). Ma na celu ochronę przed czynnikami nie zagrażającymi życiu i zdrowiu.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa bardzo szeroki zakres asortymentu, zgodnie z poniższym schematem:

Spodnie robocze, ogrodniczki, koszulki polo, t-shirty, koszulki z długim rękawem, kombinezony robocze, koszule bawełniane, koszule flanelowe, bluzy polarowe, bluzy bawełniane robocze, kurtki softshell, kurtki z tkanin technicznych z membraną oddychającą, czapki, dżokejki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA