Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
produkcja / bielizna fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

Bielizna to temat bardzo złożony. Specjalizujemy się w bieliźnie przeznaczonej dla mężczyzn i kobiet. Projektujemy i przygotowujemy do produkcji takie elementy jak:

- Slipy – idealne pod garniturowe spodnie, dla osób o szczupłej, fit sylwetce, praktycznie niewidoczne pod ubraniem.

- Zapaśniczki (full rise briefs) – dla sylwetki, muskularnej, szczupłej, a także dla osób z małym brzuszkiem. Mają krój w stylu retro, wcięcie nie jest tak głębokie jak w slipach, co jest tożsame z komfortem noszenia.

- Trunks (Hipsters) pasują do sylwetek z obfitszymi udami, są najczęściej wybierane przez panów. Można zakładać je pod każdy rodzaj odzieży.

- Klasyczne bokserki pasują do każdej sylwetki. Zapewniają swobodę, są najlepszym rozwiązaniem do spania, niepolecane do uprawiania sportów.

W ofercie znajdziesz również t-shirty, koszulki, koszulki z długim rękawem, tank topy, legginsy lub kalesony.

Najczęściej wybieranym materiałem na bieliznę jest dzianina bawełniana z dodatkiem elastanu dla większej elastyczności i dopasowania ubrania do sylwetki. Projektujemy również bieliznę z tkanin z dodatkową warstwą ochroną.
Do elementów bieliźnianych warto zaliczyć również sportową bieliznę termoaktywną, o strukturze zapewniającej odpowiednią izolację termiczną.

 


 

Przykładowe projekty:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA