Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
produkcja / bielizna fashion design solutions
TAGI
moda męska
moda damska
odzież męska
koszula męska
projektant mody
fashion design

BIELIZNA

Bielizna to temat bardzo złożony. Specjalizujemy się w bieliźnie przeznaczonej dla mężczyzn i kobiet. Projektujemy i przygotowujemy do produkcji takie elementy jak:

1. Slipy – idealne pod garniturowe spodnie, dla osób o szczupłej, fit sylwetce, praktycznie niewidoczne pod ubraniem.

2. Zapaśniczki (full rise briefs) – dla sylwetki, muskularnej, szczupłej, a także dla osób z małym brzuszkiem. Mają krój w stylu retro, wcięcie nie jest tak głębokie jak w slipach, co jest tożsame z komfortem noszenia.

3. Trunks (Hipsters) pasują do sylwetek z obfitszymi udami, są najczęściej wybierane przez panów. Można zakładać je pod każdy rodzaj odzieży.

4. Klasyczne bokserki pasują do każdej sylwetki. Zapewniają swobodę, są najlepszym rozwiązaniem do spania, niepolecane do uprawiania sportów.

W ofercie znajdziesz również t-shirty, koszulki, koszulki z długim rękawem, tank topy, legginsy lub kalesony.

Najczęściej wybieranym materiałem na bieliznę jest dzianina bawełniana z dodatkiem elastanu dla większej elastyczności i dopasowania ubrania do sylwetki. Projektujemy również bieliznę z tkanin z dodatkową warstwą ochroną.
Do elementów bieliźnianych warto zaliczyć również sportową bieliznę termoaktywną, o strukturze zapewniającej odpowiednią izolację termiczną.


Przykładowe projekty:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA