Instagram
polski / english / deutsch
MANTONI
o nas fashion design solutions
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Pon-Piątek: 9.00 - 17.00

Nasze motto

"…coś nowego, innego, ale utrzymane w trendach…"

- określa naszą filozofię przy projektowaniu oraz produkcji odzieży, którą kierujemy się od lat przy tworzeniu każdego kolejnego projektu dla naszych Klientów.

MANTONI - biuro projektowania oraz organizacji produkcji odzieży od 20 lat oferuje kompleksowe wsparcie projektowo – produkcyjne. Naszą podstawową działalnością jest szeroko pojęta odzież męska oraz „damska unisex”- smart casual, streetwear oraz sportowa. 

Oferujemy:

  • Projektowanie i seryjną produkcję odzieży męskiej oraz „damskiej unisex”, sportowej, streetwear'owej, hip-hopowej itd.
  • Produkcję odzieży pod logo klienta: koszule wizytowe, koszule casualowe, koszule modowe, koszule fashion, koszule sportowe, spodnie chino, spodnie pięcio-kieszeniowe, spodnie jeans, grube swetry wełniane, miękkie swetry bawełniane, kardigany, kurtki, płaszcze, prochowce, marynarki wizytowe oraz casual, t-shirty, koszulki polo, poszetki, muchy, spinki, krawaty, skarpety, bieliznę oraz każdy inny asortyment mody męskiej
  • Projektowanie i produkcję odzieży roboczej, odzieży korporacyjnej oraz mundurowej
  • Projektowanie nadruków, dodatków krawieckich, etykiet oraz wszywek żakardowych
  • Dobór i produkcję tkanin i dzianin pod zamówienie Klienta
  • Doradztwo w zakresie mody, stylizacji do sesji zdjęciowych oraz tworzeniu wizerunku firmy

Korzystamy z profesjonalnego wsparcia w postaci platformy WGSN, która jest światowym wiodącym narzędziem do prognozowania trendów konsumenckich na parę lat do przodu. Pomaga nam to być na bieżąco ze zmianami oraz innowacjami w branży odzieżowej. Dzięki temu zapewniamy jakościowe doradztwo w zakresie mody oraz w tworzeniu Marek naszych klientów, poparte profesjonalną analizą trendów na rynku. Wiemy, jakie będą kolory i kroje, oraz co będzie się sprzedawało w kolejnych sezonach.

Przy produkcji odzieży dajemy Państwu unikalne wsparcie w postaci usługi projektowej i technologicznej – doradzimy, zaprojektujemy odzież, nadruki, hafty oraz akcesoria, dobierzemy najlepsze materiały pod konkretny wyrób.
A potem uszyjemy, ometkujemy, spakujemy i dostarczymy odzież pod Twoją marką do Ciebie na magazyn.

W skład zespołu MANTONI wchodzą m.in. specjaliści od lat związani z branżą tekstylną – projektanci odzieży, graficy, technolodzy, koordynatorzy.

 

Twórcą i „spiritus movens”  MANTONI  jest Lucyna Kniszewska-Plewako, projektant    odzieży z wieloletnim doświadczeniem,      absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydziału Tkaniny i Ubioru w 1997 r.

Svitlana Antsyborenko, młoda, ale wyjątkowo dobrze wykształcona projektantka mody, prowadzi kreatywne linie odzieży w Mantoni z niezwykłym zaangażowaniem, dbając o to, aby najbardziej wymagające projekty były realizowane na najwyższym poziomie artystycznym. Jest ona ogniwem, które integruje wszystkie wysiłki projektowe w spójną całość, uosabiając zaangażowanie Mantoni w doskonałość i innowację w projektowaniu mody.

Oczywiście sukces MANTONI nie powstałby bez wielu innych współpracujących z nami osób.
Dziękujemy im za to!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

+48 606 727 179

biuro@mantoni.pl

Migdałowa 89
02-796 Warszawa
© Copyright - MANTONI Realizacja: F-MEDIA